Jump to content
xisto Community
BoSZ

Polskie 5 Groszy :) Polands corner

Recommended Posts

czesc

 

witam w kąciku jedynego normalnego <_< narodu na świecie

czyli naszego POLSKIEGO

 

jako ze nie każdy z was biegle włada angielskim służe pomoca

prosze o posty w tym temacie

jezeli bedzie tu "dużo ruchu" otrzymamy osobne subforum wiec dawajcie z siebie wszysko :)

 

pozdrawiam

BARTEK - = - BoSZ - = - scioper

 

ps.

zachowujcie sie dobrze :P i pokazujcie ze Polak dużo może

i nie siedzcie przed monitorem za długo bo wam oczy wyskoczą z orbit

Edited by BoSZ (see edit history)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako ze nie każdy z was biegle włada angielskim

Niektorzy z nas nie wladaja biegle nawet polskim ;ppp (vide 'koncik' ;p)

Ale pomysl mi sie podoba, moge pisac. ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektorzy z nas nie wladaja biegle nawet polskim ;ppp (vide 'koncik' ;p)

hehehhee

hehehehhe
dyleksja jest piekna <_<
a tak sie starałem zeby nie walnac jakeigo byka :)
--------
juz zmieniam

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra... przejrzalem sobie Twoj profil ;pp. Wyglada na to, ze mieszkasz w Londynie. Fajnie jest? ;pPoza tym mam pytanko z anglika... co oznacza slowo '*BLEEP*'? (szukalem w slownikach - nie ma; domyslam sie ze to cos obrazliwego ;p)Hm.. sa tu jeszcze inni Polacy? ;pEDIT:Hahahaha! Ocenzurowalo! ;pp Chodzilo o 'tnuc' czytane od tylu ;p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehhehe@"tnuc" jets to obrazlive ..duh :) powidzenie to babke jak i na kolesia. W prostym tłumaczneiu jest to CIPKA, pizda cos takiego:) ale znaczenie jest radziej jak cipko-cwok :D z lekkim zabarwieniem ironiczno -humorystycznym@profilnie ustawialem profilu w temacie lokalizacji wiec nie wiem ,moze i pokazuje Londyn ale jest z malej wsi za obrzezach bialegostoku@inni polacy ->nie mam pojecia :Da skad ty jestes?trzymaj sie

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja z Kalisza ;p. Niegdys miasto wojewodzkie, dzis tylko powiatowe. Ale za to jedno z najstarszych! ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej no nareszcie jacys polacy :)Mama nadzieje ze jest nas wiecej..jesli tak to piszczie tu abysmy dostali w koncu to subforum... i zorganizowali sobie swoja "mala spolecznosc" ;)Poza tym jestem z Poznania :>Nareszcie dzis dostalem swoje miejsce na hosting B) A czekalem jakos 2 tyg..juz prawie stracilem nadzieje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

no co to? polacy?Zawse jest wiecej polakow. Jestem z Gdanska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozna by poprosic moderatora aby przypial gdzie ten topic.... albo cos.. aby wiecej polakow go zobaczylo..bo tak to ciezko to znalezc..ja sam tu trafilem przez przypadek przegladajac posty :>. A gdyby byl podpiety..to pewnie od razu wiecej ludzi by sie znalazlo i moze szybciej bysmy dostali swoje miejsce..jesli w ogole jest to mozliwe.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use | Privacy Policy | Guidelines | We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.